І пиво не допомогло. "Рух" вдома без шансів поступився лідерам чемпіонату

"Динамо" малою кров'ю та на досвіді переграло господарів на "Арені Львів".

Ключовими гравцями стали лідери киян Циганков та Гармаш, інформує "Еспресо.Захід".

Львів'яни показали більш-менш змістовну атакувальну гру лише на початку та в кінці матчу. Решту часу абсолютно домінувало "Динамо". Хоча і вийшло воно на гру далеко не основним складом.

У "Руху" не було дискваліфікованого Федорчука, але нині львів'ян ніщо б не врятувало. Склалося тверде враження, що господарі розпочали цей поєдинок з опущеними руками. Боротьби практично не було.

"Динамо" не особливо форсувало події та кружляло навколо штрафного майданчика львів'ян, як шуліка, виглядаючи свій момент. І він прийшов. Гармаш отримав м'яч у штрафній, вміло підставився та заробив пенальті. З карного свій сьомий гол у чемпіонаті забив Віктор Циганков.

Вже через декілька хвилин ці футболісти помінялись місцями. Після розіграшу штрафного, Тимчик прострілив, Циганков дотепно пропустив м'яч, а Гармаш завершив атаку точним ударом. На 38 хвилині рахунок став вже 2:0. Наприкінці першого тайму "Рух" зусиллями Климчука спромігся на удар по воротах, але жодної небезпеки він не становив.

Пресслужба "Руху" слушно зазначає, що сенсації на "Львів Арені" у суботу не сталось – клас "Динамо" взяв гору. Також констатує невтішний висновок – львів'яни завчасно змирились із невтішним результатом. Проблиски атаки "жовто-чорних" з’явились лишень наприкінці поєдинку – пробивали Таллес, Кондраков та Мисик. Втім, на підсумковий рахунок зустрічі ці спроби ніяк не вплинули. "Рух" програв "Динамо", перервавши тим самим свою шестиматчеву безпрограшну серію у рідних стінах.

Головним висновком гри може стати те, що до неї більше готувались всі інші служби "Руху", але точно не футболісти. Адже і пиво зварили, і квитки для вакцинованих громадян роздали, а справжньої боротьби так і не вийшло.

"Рух" - "Динамо" 0:2

Голи: Віктор Циганков 28 (пен.), Денис Гармаш 38

"Рух": Юрій Паньків, Роман Гагун, Юрій Климчук (Ростислав Лях 58), Остап Притула (Павло Оріховський 65), Ярослав Мартинюк, Мар'ян Мисик, Богдан Бойчук (Василь Руніч 65), Максим Білий, Андрій Борячук (Данило Кондраков 58), Олексій Сич (Таллес Бренер 81), Роман Карасюк

"Динамо": Георгій Бущан, Беньямін Вербіч (Вітіньо дос Сантос 61), Володимир Шепелєв, Артем Шабанов, Віктор Циганков (Карлос Де Пена 84), Віталій Миколенко (Олександр Караваєв 77), Олександр Андрієвський, Денис Гармаш, Олександр Тимчик, Владислав Супряга (Ілля Шкурін 62), Томаш Кендзьора

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.