Фехтувальниця з Ужгорода допомогла збірній України повернутись в європейську еліту

Шпажистка Влада Харькова, здобувши дві медалі, допомогла синьо-жовтій команді вперше за 13 років потрапити на командний подіум Чемпіонату Європи з фехтування

Про це повідомляє офіційний сайт турніру, передає "Еспресо.Захід".

Дебютантка дорослого чемпіонату Європи з фехтування Влада Харькова внесла найбільшу лепту в успішний виступ збірної України в Анталії. Уродженка Ужгорода здобула "золото" в індивідуальних змаганнях у фехтуванні на шпагах і "бронзу" в командній першості.

Квартет у складі Яна Шемякіна, Влада Харькова, Інна Бровко та Юлія Свистіль підтримали українські шаблістки. Ольга Харлан, Юлія Бакастова, Олена Вороніна й Олена Кравацька також піднялись на третю сходинку п'єдесталу.  Ще одну нагороду – срібну – здобули українські шаблісти (Андрій Ягодка, Богдан Платонов, Василь Гумен та Юрій Цап) в командних змаганнях.

Збірна України, відтак, посіла третю сходинку в медальному заліку, здобувши 4 нагороди на Чемпіонаті Європи в Анталії. Востаннє наші фехтувальники потрапляли до трійки найкращих ще у 2009 році, на першості в болгарському Пловдіві. Найбільш успішно в Анталії виступила команда Італії (4+7+3), французи – другі (3+1+6).

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.