Дві львівські борчині стали чемпіонками Європи з вільної боротьби

Борчині зі Львівщини Манола Скобельська та Олександра Хоменець вибороли золото на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юніорів

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що змагання з вільної боротьби серед спортсменів до 20 років проходили в Італії. У фінальному поєдинку, який відбувся 1 липня, 19-річна майстриня спорту України Манола Скобельська виборола золоту медаль. Дівчина змагалась у ваговій категорій 65 кг. Їй вдалось побороти спортсменку з Угорщини з рахунком 7:0.

Також золото у ваговій категорії 57 кг виборола 18-річна борчиня Олександра Хоменець. Спортсменка у фіналі перемогла представницю Італії з рахунком 4-1.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.