До 10 годин перед пунктом пропуску, а потім ще у ПП: скільки часу українці проводять у чергах на кордоні
Перетин кордону у серпні забирав в середньому 7,5 годин, але часом лише перед одним пунктом пропуску можна застрягти на 10 год
Про це йдеться у моніторингу "Наш кордон" Інституту економічних досліджень політичних консультацій.
Відповідно до результатів опитування українців, які перетнули кордон на в’їзд до України у серпні – вересні 2023 року, максимальний час очікування зріс як перед ПП в Україні, так і перед іноземними ПП. Зокрема, максимальний час перебування перед пунктом пропуску іноземної держави в серпні-вересні 2023 року становив 600 хв, стільки ж і перед пунктом пропуску в Україні – 600 хв.
Максимальний час перебування на пункті пропуску іноземної держави складає 480 хв, у той час, як на пункті пропуску в Україні – 600 хв.
У середньому респонденти в серпні вересні перебували на пункті пропуску іноземної держави 149 хв, на українському ПП – 92 хв. Схожа тенденція спостерігається також перед пунктами пропуску. У середньому, перебування перед пунктом пропуску іноземної держави становить 112 хвилини, а перед пунктом пропуску в Україні – 97 хвилин.
"Порівняно з попередніми місяцями, у серпні середній час перебування на кордоні збільшився як на пунктах пропуску, так і перед пунктами пропуску з обох сторін. Найбільше зріс середній час перебування перед пунктом пропуску іноземної держави – на 66 хв порівняно з червнем. Середній час перебування перед пунктом пропуску в Україні також збільшився, а саме на 36 хв. Середній час на пункті пропуску в Україні також зріс на 47 хв, а на пункті пропуску іноземної держави на 37 хв", – повідомляють автори дослідження.
Загалом громадяни України під час своїх закордонних поїздок, у середньому, витрачали на перетин кордону:
4 години 33 хвилини у вересні 2022;
4 години 9 хвилин у жовтні 2022;
3 години 51 хвилину в листопаді;
3 години 42 хвилини в грудні;
3 години 38 хвилин у квітні;
4 години 24 хвилини у червні:
7 годин 30 хвилин у серпні.
- За добу 15 жовтня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 82 тисячі осіб та 19 тисяч транспортних засобів
- Актуальне
- Важливе