Де купити недорогий телевізор: Hisense TV та інші бюджетні рішення

Важко уявити квартиру або будинок без телевізора, адже він потрібен не лише для перегляду контенту в ефірі державних телеканалів. Це універсальний девайс, який розважає і виконує деякі практичні функції. Наприклад, його можна використовувати для навчання або спілкування у соціальних мережах.

Зовсім не обов’язково витрачати на телевізор захмарну суму. Іноді краще обрати бюджетний варіант – наприклад, модель Hisense TV, Xiaomi або TCL. Крім брендів-"бюджетників" дешеві телевізори з привабливими характеристиками виготовляють такі гіганти, як Samsung і LG. 

Купити девайс недорого можна в магазині або інтернеті. Краще надавати перевагу відомим ритейлерам з позитивним іміджем та незаплямованою репутацією. Широкий асортимент хороших дешевих телевізорів – у Moyo.ua. Тут є моделі на будь-який смак:

  1. великі й компактні,
  2. зі Смарт-ТВ та без нього,
  3. інтер’єрні та зі звичайним дизайном.

Критерії вибору бюджетного телевізора

Сучасні виробники намагаються вбити двох зайців одним пострілом: вони знижують ціни й при цьому не жертвують якістю. Здешевити розробки виходить унаслідок:

Щоб обрати найкращий з недорогих телевізорів, потрібно відповісти на 5 важливих запитань.

Якщо приміщення, призначене для монтажу, невелике, доцільно обрати девайс з діагоналлю до 32 дюймів. Для просторої кімнати підійде модель середнього розміру – 50-55 дюймів. Облаштування домашнього кінотеатру – привід для купування телевізора-"гіганта" (60-75 дюймів). 

Телевізор для гравця має підтримувати Смарт-функції. Також вітається підтримка бездротового інтернет-підключення та висока частота оновлення екрану. 

Для перегляду ТБ достатньо звичайного пристрою без додаткових режимів та можливостей. Головне – вбудований цифровий тюнер.

В ефірі телеканалів найчастіше показують контент у HD або Full HD. Отож, вища роздільна здатність просто не потрібна.

Для відеороликів з ютубу, авторського кіно та власних матеріалів, створених за допомогою сучасних засобів, краще обрати 4К.

У разі стверджувальної відповіді знадобляться дротові й бездротові інтерфейси: USB, HDMI, AUX, Wi-Fi, Bluetooth.

Для щоденної експлуатації треба обирати моделі з високою енергоефективністю. Клас енергоефективності зазвичай можна дізнатися зі специфікацій.

У продажі в Мойо представлені тільки оригінальні пристрої з офіційною гарантією. Під час вибору додатково можна звернути увагу на її тривалість. Оптимально, якщо гарантійний строк становить від 12 до 24 місяців.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку