live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У центрі Борислава "завелись" рисі та оцелоти

У центрі міста Борислав на подвір'ї приватного будинку тримають екзотичних великих кішок – рисей, оцелотів, сервалів

Відкриті вольєри встановлені в центрі міста за адресою Міцкевича, 2 і за ними можна спостерігати з моста над річкою, а також з ресторану навпроти.  Про це повідомляє журналістка Еспресо.TV.

Власницею тварин є місцева підприємиця Лія Левицька. У коментарі Еспресо.TVвона розповіла, що незвичним хобі займається майже три роки, саме тоді вони переїхали в будинок в центрі Борислава. 

Зараз у жінки є рисі, бобкети, оцелоти, гібриди сервала та бенгальські коти. 

"Це порода савана – гібрид дикого сервала та домашньої кішки. Вони дуже схожі на сервалів, але характер у них ручний, котячий, вони не мають стільки агресії. Також у мене є бенгальські коти – окрас у них дикий, але це повністю ручна кішка, яка може жити в квартирі. Савану не бажано тримати в квартирі, оскільки це більший кіт", - розповіла вона.

Жінка наголошує, що всі коти є ручними і виведені в неволі, а також мають необхідні документи. Особливо це стосується рисі, яка є червонокнижним видом в Україні.  

"Усі тварини, які у мене є, вони народжені в неволі, вигодувані з пляшечки, у них вже є «домашні гени». Гібриди – само собою, це штучно виведена порода, їх навіть у природі нема. Усі вони приручені, я спокійно заходжу в вольєр. Також до мене часто заходять відвідувачі, мами з діточками. Усі тварини є ручними. Самець рисі, ми його купували в Чехії, але привезли з німецького зоопарку, а дівчинка – взагалі з Словенії", - розповідає Лія Левицька.

Власниця кішок додає, що таке хобі не є дешевим, але назвати місячний бюджет їй важко підрахувати. "Це великі кошти, але це все відносно. Хтось собі може дозволити дорогі автівки, метали, техніку, я ж вкладаю всю душу і, по можливості, всі гроші в кішок", - пояснює вона.

Доглядом за тваринами займається спеціально найнятий працівник. 

"Є найманий працівник, який цілий день займається кішками – зранку дати їсти, дати воду. Потім через годину знову пробігтись – поприбирати. Зараз спека, коти їдять сире м'ясо, як поїли, треба відразу прибрати – дві години на сонці і буде жах. Прибирання має бути моментальним. 

Ми також зробили для тварин маленькі басейни, адже вони хочуть не тільки пити, а й плавати. Тож ту воду треба поміняти, а там вже і обід. Ми кішок годуємо двічі на день, не так як зоопарки – зранку кинули і на цілий день", - розповіла пані Лія. 

Фото авторки і з Facebook Лії Левицької

новини партнерів

3 березня, 2021 середа

3 березня, 2021 середа

2 березня, 2021 вівторок

1 березня, 2021 понеділок

28 лютого, 2021 неділя

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати