Американці навчили тернопільських поліцейських, як рятувати життя
Іноземні парамедики, які працювали в гарячих точках світу, поділились із українськими колегами цінними знаннями із надання невідкладної допомоги
Про це повідомили у Національній поліції України, передає "Еспресо.Захід".
Міжнародна благодійна організація "Global Response Management" організувала для тернопільських правоохоронців навчання з надання невідкладної медичної допомоги. Тренінг провели досвідчені парамедики зі США, які працювали, зокрема, в місцях проведення бойових дій.

"Перш за все, наше завдання – запобігти смертям, якщо це можливо. Ми навчали правоохоронців, як зупинити масивну кровотечу, як перевірити стан дихальних шляхів, як запобігти гіпотермії, як розпізнати травму голови", – розповідає парамедик Деніел Тейлор.

Після завершенню курсу тернопільським поліцейським вручили відповідні свідоцтва, а також подарували індивідуальні аптечки, укомплектовані за сучасними вимогами. Аналогічні тренінги американці обіцяють провести для представників тероборони, цивільних та військових парамедиків у різних куточках України.
- На Волині парамедики з Нідерландів провели тренінг для бійців тероборони.
Стежте за різними регіонами, новинами Львова, України та світу з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе