31-річний львів'янин став чемпіоном України з фехтування

На Львівщині завершився чемпіонат України з фехтування на рапірах. Рейтингові змагання зібрали понад 200 рапіристів зі всієї України.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА, передає "Еспресо.Захід".

Зазначають, що серед чоловіків титул чемпіона виборов 31-річний львів'янин Клод Юнес. У фіналі він переміг ще одного представника Львівщини Даниїла Гойду (15:7).

"Третю сходинку п'єдесталу розділили досвідчені Ростислав Герцик та Андрій Погребняк, які у півфіналах поступилися Гойді (7:15) та Юнесу (12:15)", - йдеться в повідомленні управління.

Також додамо, що у командній першості серед чоловіків представники збірної Львівщини Ростислав Герцик, Даниїл Гойда, Клод Юнес та Ігор Юріним вибороли срібло.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал