"Золото" та два "срібла": львівські спортсмени відзначились на Кубку світу з фехтування на візках

9 липня відзначились успішними виступами львівські спортсмени. Так, Наталія Морквич виграла золоту медаль у жіночій рапірі в категорії А. Також "срібло" здобули Андрій Демчук (чоловіча рапіра, категорія А) та Антон Дацко (чоловіча рапіра, категорія В).

Про це повідомляє відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

Загалом за два змагальні дні, 8-9 липня, українці вже здобули 10 медалей: чотири золоті, три срібні і три бронзові.

Нагадаємо, що Кубок світу з фехтування на візках, участь у якому беруть 145 спортсменів з 19 країн світу, проходить у Варшаві (Польща). Україну представляють 15 атлетів.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.