Збірна пауерліфтерів Львівщини виборола командне золото національного чемпіонату

На чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що проходить у Коломиї, збірна команда Львівщини вкотре продемонструвала високі індивідуальні та командні результати.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Першими у змагальну боротьбу вступили дівчата, завоювавши перше місце в командному заліку та встановивши рекорд України. За результатами виступів у першому потоці переможницями серед дівчат стали Христина Уляник у ваговій категорії до 43 кг з результатом 150 кг та Софія Станько у ваговій категорії до 52 кг з результатом 285 кг та новий рекордом України серед дівчат у присіданнях. Бронзу вибороли Мирослава Кошелик у ваговій категорії до 57 кг з результатом 267,5 кг та Ірина Квас у ваговій категорії до 63 кг з результатом 235 кг.

У другому потоці першого змагального дня на коломийському помості розпочали виступи юнаки Львівщини, які вибороли перше місця в командному заліку серед юнаків. В результаті змагальної боротьби спортсмени вибороли 4 медалі:

У другий змагальний день в боротьбу вступили юніорки, юніори та чоловіки-ветерани. Серед юніорок спортсменки вибороли перше загально-командне місце з такими результатами:

Серед юніорів команда Львівщини посіла друге місце в командній боротьбі, а призерами та переможцями стали такі спортсмени:

Команда Львівщини також виборола 1 загальнокомандне місце у змаганнях серед ветеранів. Серед ветеранів групи М1 Володимир Замихівський виборов золоту нагороду у ваговій категорії до 93 кг з результатом 685 кг. Петро Олар виборов золоту нагороду в ваговій категорії до 105 кг з результатом 650 кг. Юрій Слесаренко посів 3 місце у ваговій категорії до 105 кг з результатом 582,5 кг.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал