Збірна Львівщини з веслування здобула перші перемоги на Кубку України

Львівщину на змаганнях у Дніпрі представляють 55 спортсменів. Це перший етап відбору до олімпійської збірної.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

У Дніпрі стартував Кубок України пам‘яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное. Це перший етап відбору в олімпійську збірну. Львівщину на змаганнях представляють 55 спортсменів.

Першою для Львівської області золото виборола 20-річна Валерія Терета. Вона фінішувала найшвидше у каное-одиничці та каное-двійці на дистанції 1000 метрів. У байдарці-двійці переможницями стали Валерія Дячук та Сандра-Марія Перевізник. У байдарці-четвірці золото виборола Іванна Андрухів, а бронзовою призеркою стала Мар‘яна Кметь. Христина Магир стала бронзовою призеркою у байдарці-одиничці.

Віталій Брезіцький переміг у байдарці-четвірці та став бронзовим призером у байдарці-двійці, а Юрій Шутяк виборов срібло у каное-двійці. Віталій Вергелас виборов 3 місце у каное-двійці. Андрій Ногач та Микола Мручковський стали бронзовими призерами у байдарці-четвірці.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.