Збірна команда Львівщини посіла третє місце на чемпіонаті України з вільної боротьби

Сьогодні, 12 травня, на Навчально-спортивній базі літніх видів спору Міноборони у Львові МОУ відбулися фінальні сутички за звання чемпіона України з боротьби вільної серед чоловіків та володаря Кубку України з боротьби греко-римської

Про це повідомляє Львівська ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Спортсмени з Львівщини у фіналі чемпіонату України з боротьби вільної серед чоловіків здобули три нагороди:

1 місце у ваговій категорії до 125 кг - Ідзінський Юрій, представник комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» ЛОО ФСТ "Динамо". Тренери - Глібенко Віктор, Проців Роман;

1 місце у ваговій категорії до 79 кг - Доманицький Олексій, представник обласної Школи вищої спортивної майстерності,  тренери - Семенів Богдан, Дух Ігор.

2 місце у ваговій категорії до 74 кг - Гудима Тимур, представник комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» ЛОО ФСТ "Динамо". Тренер - Мельник Олексій

Упродовж двох днів 317 чоловіків з 23 областей, боролися у двох видах боротьби.

Сьогоднішні фінальні сутички відвідали заступники начальника Львівської ОВА Андрій Годик та Юрій Бучко.

Напередодні, 10 травня,  вже відбулися змагання з боротьби вільної серед жінок. За звання чемпіонки України боролися 84 спортсменки з 16 областей. За результатами змагань збірна команда Львівської області серед жінок посіла перше загально командне місце, здобувши одну золоту, чотири срібні та чотири бронзові нагороди.