Західне дербі в Першій лізі завершилось вольовою перемогою "Карпат"

Львівська команда показала характер в домашньому матчі проти франківського "Прикарпаття"

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Львівські "Карпати" в рамках шостого туру Першої ліги вдома здолали франківське "Прикарпаття".

Майже всю зустріч на стадіоні "Україна" суперники провели під акомпанемент дощу, а у першому таймі матч на кілька хвилин довелось перервати через повітряну тривогу.

Власне, практично одразу після вимушеного відпочинку забили гості. Арбітр вказав на позначку за гру рукою Олега Леня у власному штрафному майданчику. Василь Цюцюра вивів "Прикарпаття" вперед.

"Карпати" ще до перерви зуміли відігратись. Дальній удар Артура Рябова, завдяки рикошету, став результативним. А перемогу "Карпатам" у другому таймі приніс Ростислав Тарануха, який з другої спроби таки переграв голкіпера Романа Герича. 2:1 на користь львів’ян.

Завдяки перемозі, "Карпати" піднялись на чисту другу сходинку і лише одним балом поступаються лідеру "Поліссю", яке також тріумфувало в шостому турі.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.