Закарпатський "Минай" через нереалізований пенальті не зумів переграти "Колос"

Підопічні Володимира Шарана ще не тріумфували в новому сезоні УПЛ

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Закарпатський "Минай" та "Колос" з Ковалівки розписали мирову в 3-му турі УПЛ.

Матч пройшов у рівній боротьбі, а всі найцікавіші події відбулись у першому таймі. Вже на 4-й хвилині півзахисник "Миная" Ельдар Кулієв скористався бездіяльністю оборони "Колоса" і відкрив рахунок. На 31-й закарпатці привезли у свої ворота пенальті, а за мить Павло Оріховський його реалізував. Минуло лише кілька хвилин і вже "Минай" отримав нагоду відзначитись з точки. Але старання Кулієва, який пенальті заробив, змарнував Олег Вишневський.

В другому таймі було багато боротьби – арбітр показав аж чотири жовті картки, однак м’ячів суперники більше не забивали – 1-1. "Колос" перервав серію із двох поспіль перемог, а "Минай" здобув свій перший заліковий бал у новому сезоні.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.