Волинянин став чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств

Волинські спортсмени здобули переможні місця на молодіжному чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА-2023. дин з лучан став чемпіоном світу

Про це пише департамент культури, молоді та спорту Волинської обласної військової адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Троє волинських спортсменів здобули переможні місця на молодіжному чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА-2023. Зокрема лучанин Іван Поремчук став чемпіоном світу.

Відомо, що фінал змагань відбувся напередодні, 24 листопада, в місті Тирана, що в Албанії.

Іван Поремчук змагався у ваговій категорії 93 кілограми серед молоді. У завершальному поєдинку йому вдалося здолати спортсмена Лукаса Маковскі з Польщі та здобути звання чемпіона.

Ще двоє волинян посіли треті місця. Юрій Калінчик змагався у ваговій категорії 65,8 кг серед молоді. Він поступився Одіні Назарову з Таджикистану та отримав бронзову нагороду. Данило Желясков, який вийшов на бій у ваговій категорії 61,2 кг, поступився Арезкі Соухілу з Франції й став бронзовим призером чемпіонату світу.