Волинська велогонщиця Яна Беломоіна здобула срібло на змаганнях з маунтенбайку в Греції

Волинська велогонщиця Яна Беломоіна посіла друге місце на змаганнях з маунтинбайку Salamina Epic MTB races 2023

Про це повідомили у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності, передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що змагання тривали п'ять днів. Фінал крос-кантрі C1 відбувся на гірському грецькому острові Саламін у неділю, 15 жовтня.

Лучанка змагалася в категорії Women Elite XCO. Свій заїзд Яна Беломоіна завершила з результатом 1:13:52, здобувши срібну нагороду. До першої сходинки, яку посіла естонська велогонщиця, лучанці не вистачило 34 секунди.

Варто додати, спортсменка написала на своїй сторінці у facebook, що велогонка в Греції стала для неї останньою в сезоні.