Відроджені "Карпати" починають з перемоги

Львів'яни на стадіоні "Україна" переграли київський "Рубікон".

Зелено-білі зуміли забити три "сухі" м'ячі, інформує "Еспресо.Захід".

З перших хвилин "Карпати", яких гнали вперед вболівальники та заповнений і гучний, як в старі часи, фансектор, почали дуже активно. Роль лідера відразу взяв на себе добре знайомий львів'янам Денис Кожанов.

Саме він вже на 5-й хвилині пройшов правим флангом, відіграв в центр штрафного майданчика, звідки Буднік одним дотиком перевів на Дударенка, який точно пробив повз голкіпера "Рубікону".

Надалі "Карпати" цілковито домінували на полі, не залишаючи супернику жодних шансів. Можливості забити були чи не в половини складу зелено-білих. Заставний, Буднік, Чачуа, Кожанов були дуже близькі до другого гола.

"Рубікон" першу небезпечну атаку провів лише наприкінці матчу і то вона завершилась ударом здалека. Голкіпер львів'ян був на місці.

Після перерви "Карпати" знову побігли вперед зі свіжими силами. І вже на 47-й хвилині Дударенко оформив дубль. Відзначимо, що результативну передачу знову зробив Буднік. Та це не зупинило львів'ян, які продовжували небезпечно атакувати, створювати моменти і заробляти стандарти.

Саме один з фолів на 53-й хвилині взявся виконувати автор двох голових передач Буднік. Його удар виявився невідпорним – м'яч, хоч і потрапив у голкіпера, та від нього відлетів у сітку воріт.

Після третього гола карпатівці заграли спокійніше, хоч небезпечні моменти і далі виникали регулярно. "Рубікон" теж зрозумів, що йому втрачати нічого і почав активніше йти вперед. Та до небезпеки з боку киян фактично не доходило. Можна відзначити хіба декілька ударів з далекої та середньої відстані, які не стали несподіванкою для голкіпера львів'ян.

То ж у заключні хвилини найцікавіше на стадіоні було спостерігати за фанатами. Вони, врешті, відвели душу, вболіваючи, як у старі добрі часи за рідну команду і за емблему, яку нещодавно подарували їй.

Окрім результату, футболісти віддячили їм, підійшовши повним складом після завершення матчу і подякувавши за підтримку та віру у команду.

Відзначимо, що на стадіоні сьогодні було досить багато вболівальників, серед яких чимало легенд "Карпат" попередніх років.

"Карпати" – "Рубікон" 3:0.

"Карпати": Сілецький, Притиковський (Маткобожик, 83), Сімінін, Лобай, Дударенко (Повалій, 70), Заставний (Галенков, 63), Ткачук, Чачуа, Кожанов, Богач (Гуменюк, 55), Буднік (Єрмаченко, 78).

"Рубікон": Коломієць, Марченко, Грабовський, Махонін, Мохначук (Давиденко, 71), Шишкін (Близно, 72), Зоренко, Уманець, Громенко (Могіль, 46), Голуб (Комісар, 57), Бороденко (Шутенко, 66).

Окрім "Карпат", зі Львова перемогу сьогодні здобули й "Карпати" з Галича, перегравши "Чайку" з Борщагівки 1:0.

Також доволі несподівано переміг "Минай". Команда, яку збирали всього лиш впродовж кількох останніх тижнів, переграла одного з лідерів чемпіонату України, "Олександрію", теж 1:0.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.