Веслувальники з Львівщини вибороли три медалі на чемпіонаті України

У Вінниці завершився чемпіонат України з веслувального марафону пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка.

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

Львівщину на змаганнях представила збірна у складі 15 спортсменів. Впродовж змагань веслувальники Львівщини вибороли 3 медалі. Так, на дистанції 26 км 200 м срібною призеркою стала Іванна Андрухів, яка змагалась у байдарці-двійці. У цьому ж класі човнів віце-чемпіоном став Віталій Браташ на дистанції 29 км 800 м. Бронзовою призеркою у байдарці-одиничці стала Марія-Анна Кметь на дистанції 22 км 600 м.

"До десятки найкращих у різних класах човнів та на різних дистанціях стали Тимофій Вознюк, Сандра-Ольга Перевізник та Микола Мручковський", – додають у повідомленні.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.