В західному дербі в УПЛ "Минай" і "Верес" не зуміли визначити сильнішого

Команди відкрили футбольний вік-енд Прем’єр-ліги результативною нічиєю на Закарпатті

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Сьогодні, 14 жовтня, "Минай" і "Верес" відкрили вік-енд в УПЛ, зігравши внічию. Шанси команд на перемогу експерти оцінювали як майже рівні, суперники це відобразили на футбольному полі.

Гості з Рівного відкрили рахунок вже на п’ятій хвилині. Віталій Дахновський не змарнував вишукану передачу Валерія Кучерова і реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. "Минай" відігрався на 64-й хвилині, стрімка триходівка закінчилась на нозі Олега Вишневського.

Наприкінці зустрічі господарі отримали чисельну перевагу – другу жовту картку показали Геннадію Пасічу. Однак вже за кілька миттєвостей пролунав фінальний свисток, який зафіксував підсумок – 1:1.

"Минай" не може виграти вже четвертий матч поспіль і наближається до зони вильоту. Втретє поспіль без максимуму очок залишився й "Верес", який однак продовжує перебувати серед лідерів УПЛ.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.