В Тернополі розродилась "Нива": команда встановила персональний рекорд сезону

В десятому турі Першої ліги тернопільська "Нива" забила 4 м’ячі в західному дербі проти франківського "Прикарпаття"

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Сьогодні, 29 жовтня, одна з найменш результативних команд Першої ліги тернопільська "Нива" забила одразу 4 м’ячі у ворота "Прикарпаття".

Експерти перед матчем віддавали незначну перевагу франківцям, але господарям прогнози не були цікаві. Впродовж двох хвилин, з 25 по 27, "Нива" розіграла два результативних стандарти, які завершили Максим Демчук та Андрій Зінь.

Ще один плідний відрізок тернополяни організували наприкінці зустрічі. На 81-й хвилині Андрій Бей не марно пробіг більш як пів поля, підключившись до контратаки. А за 4 хвилини Даниїл Сухоручко з позначки виконав контрольний постріл. 4:0, за один матч "Нива" виконала 40% свого гольового доробку у цьому сезоні.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.