У Першому театрі започаткували фестиваль "Аванс". Програма

У Львові у Першому театрі започаткували фестиваль студентських та самостійних робіт "Аванс", вхід на який -  вільний донат для бригад воїнів Першого театру

Про це повідомив Перший театр, інформує Еспресо.Захід

26-29 вересня у Першому театрі у Львові відбудеться фестиваль студентських та самостійних робіт "Аванс". Учасниками фестивалю є вистави, що їх підготували студенти акторського факультету ЛНУ ім. І.Франка під керівництвом акторів Першого театру, які - за сумісництвом - є їхніми викладачами.

Як наголошують у театрі, мета цієї ініціативи – дати студентам змогу відчути себе на великій театральній сцені. Важливо, що вхідним квитком на фестиваль буде вільний донат для бригад воїнів Першого театру. Але реєстрація на покази обов’язкова, за посиланням https://forms.gle/JdmNNJ6dmrfRsh1e7. А відкриє фестиваль перфоманс на малій сцені – робота акторського курсу студентів при Першому театрі та присвята усім театрам, які постраждали від війни.

Програма

26 вересня

"Не хочу літа, хочу Перемоги!" - літературно-музична композиція на вірші українських поетів та пісні, написані після 24 лютого 2022 року, популярні патріотичні вокальні композиції, інструментальна музика. Про страх, відчай, любов, ненависть і віру в перемогу говорять і співають зі сцени студенти. Режисер – н. а. України Олена Баша, ідея – Майя Гарбузюк.

27 вересня

Вистава “Звірі” – історія з дивакуватого, сюрреалістичного життя суспільства тварино-людей, де миші моляться, качкодзьоб боїться вічності неіснування, бабак в усьому вбачає теорію змови, а папуги не можуть перестати говорити ідіотські слова. За п’єсою Дона Ніґро. Режисер – Дмитро Бартков.

28 вересня

Вистава “УКРАДЕнеЩастя” – інтерпретація ювілейної п’єси Івана Франка “Украдене щастя”, студентська спроба по-новому прочитати відомий твір. Режисери роботи – заслужена артистка України Олена Крилова, Богдана Бончук.

29 вересня

Вистава “Казки” – казки народів світу, розказані та розіграні мандрівною трупою акторів. Містить елементи геппенінгу та імпровізації. Режисер роботи – Дмитро Бартков.