У Львові відбувся традиційний Різдвяний матч зірок футболу

У ньому взяли участь багато відомих гравців, які в різні роки внесли свій вклад у розвиток львівського футболу.

Усіх їх у час новорічно-різдвяних свят збирає футбольний клуб "Рух", інформує "Еспресо.Захід".

5 січня на стадіоні Академії футболу "Руху" відбувся традиційний Різдвяний матч, у якому друзі президента клубу Григорія Козловського зустрічались з командою зірок львівського футболу. Цей турнір вже став традиційним і щороку стає все масштабнішим. Якщо починалось все з футзальних матчів, то зараз команди грають на повноцінному полі.

У поєдинку було багато безкомпромісної боротьби та красивих м’ячів. На перерву команди пішли за рахунку 1:1. Спочатку команду друзів "Руху" вперед вивів Артем Федецький, а Олексій Гуцуляк зрівняв рахунок у зустрічі.

У другому таймі феєрив організатор матчу Григорій Козловський, який спочатку не забив пенальті, та згодом йому вдався шедевральний удар зі штрафного. М’яч залетів у дев’ятку воріт – Підківка був безсилим і рахунок став 2:1. Далі Федецький з передачі Козловського зробив рахунок 3:1, а через декілька хвилин президент "Руху" асистував Карабіну. Наприкінці поєдинку команди обмінялись голами – відзначились Габовда та Юрій Тлумак. Отож, поєдинок завершився з рахунком 5:2.

У складі команди друзів "Руху" виступали: Юрій Паньків, Роман Дідик, Мартинюк, Герасимюк, Віталій Романюк, Борис Баранець, Артем Федецький, Андрій Сапуга, Юрій Тлумак, Ярослав Карабін, Михайло Кополовець та й сам президент клубу Григорій Козловський.

За команду зірок цьогоріч зіграли такі відомі футболісти: Роман Підківка, Олег Голодюк, Ігор Ощипко, Володимир Заставний, Тарас Завійський, Назар Вербний, Амбросій Чачуа, Максим Фещук, Юрій Габовда, Олексій Гуцуляк, Роман Вантух та Лямін Хіреш.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.