У Львові презентували аудіоп'єсу, яку озвучили 30 незрячих дітей з 13 регіонів України

Завдяки 30 незрячим дітям  віком від 6 до 16 років з різних куточків України книга львівської письменниці Галини Вдовиченко "Ліга непарних шкарпеток" отримала аудіоверсію

Усі 30 незрячих дітей  віком від 6 до 16 років з різних куточків України – Львова, Харкова, Рівного, Запоріжжя, Херсона, Миколаєва, Вінниці, Херсона, Дніпра та інших міст – котрі озвучували книгу львівської письменниці Галини Вдовиченко "Ліга непарних шкарпеток" – живі. Про це з посиланням на невтомну ентузіастку, керівницю Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету "Львівська політехніка", заслужену працівницю соціальної сфери України Оксану Потимко інформує "Еспресо.Захід".



"Русский мир" поламав долі багатьом з цих дітлахів, – наголосила Оксана Потимко, – змусив здригатися під обстрілами і навчив ховатися у бомбосховищах, тримаючись за руку мами чи бабусі. Проте… Дякувати Богу, всі живі! Дехто навіть має дуже бойовий настрій, закидує москалів своєю зброєю – піснею та власними віршами. Життя триває! Все, що не ламає нас, робить нас сильнішими! І це випробування ми пройдемо гідно, аби Україна очистилася від погані і стала такою, як ми мріємо".

До озвучення дитячого бестселера "Ліга непарних шкарпеток" долучилися також авторка Галина Вдовиченко, яка  давній приятель цього ресурсного центру, учасник української акапельної формації "Піккардійська терція" Славко Нудик, який упродовж місяця працював у студії звукозапису з кожною незрячою дитиною, даючи малечі та підліткам шанс відчути себе справжнім актором, львівський бард Олександр Шевченко, що написав слова і музику всіх пісень, що звучать в аудіоп'єсі,  львівський композитор Юрій Саєнко, який зробив аранжування усіх пісень, відомий звукорежисер Володимир Сватенко, котрий свого часу визвучував гурти "Брати Гадюкіни", "Плач Єремії" та ін.

Аудіоп'єса "Ліга непарних шкарпеток", котру представили для широкого ознайомлення у Міжнародний день театру, сьогодні набула нової актуальності, акцентують її творці. І пояснюють: "Адже її герої – шкарпетки – закликають до згуртування і перемоги добра над злом. Її можна і слід читати між рядками, а фраза одного з героїв п’єси стала крилатою: "Наші сунуть! Вони нікого у біді не залишать!". Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.