У Львові покажуть "(НЕ)тендітних" та поговорять про (не) вигорання волонтерок

У Львові жінки-волонтерки чесно розкажуть про власні емоції через проєкт "(НЕ)тендітні" та поговорять про стереотипи і досвід розпачу та безнадії

Про це повідомив організатор проєкту - молодіжна організація YMCA Lviv, інформує Еспресо.Захід

13 жовтня у волонтерському просторі YMCA Lviv (вул. Технічна, 1) відкриють фотопроєкт "(НЕ)тендітні" , що виник у підсумку співпраці фотохудожниці  Катерини Птахи та волонтерок із різних середовищ. Ініціатива впроваджується в рамках проєкту "Посилення спроможностей жіночої мережі волонтерок у Львівській області" за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН .

Як розповіли організатори, "(Не)тендітні" стали водночас майстер-класами, фотосесією та арт-терапією для десяти волонтерок. Серед них: політологиня, яка стала експерткою з дронів Ані Саакян; менеджерка неурядових організацій, котра возить допомогу до військових на фронт Марія Кісіль; викладачка англійської, яка перевзулася з вчительських туфель у волонтерські кросівки Христина Коропецька; художниця, що стала інструкторкою з такмеду  Катерина Котлярова;  диригентка за освітою, власниця кондитерського бренду, котра організовує плетіння маскувальних сіток  Інна Сеньковська;  маркетологиня інтернет-магазинів, що стала керівницею волонтерського складу Василина Ткач; екскурсоводка, що допомагає українському війську  Аліка Разнер.

"Кожна з них прийшла в проєкт сказати чесно про свої емоції і не ховатись за посмішками", - написала про цих дівчат Катерина Птаха.

Адже вони, як і всі люди, – доповнюють у YMCA Lviv, - мають досвід розпачу і безнадії. Вони, як мало хто, знаходять сили продовжувати справу і волонтерити досі.

Отже зазначеного дня за модерування зустрічі волонтеркою і директоркою Львівською обласною бібліотеко. для юнацтва ім. Романа Іваничука Тетяною Пилипець говоритимуть про міфи щодо волонтерської роботи у цивільних та військових, про проблему вигорання та досвід віднайдення внутрішніх ресурсів, про те, як підтримувати тих, хто допомагає іншим і, ясна річ, про сам проєкт та його учасниць.