У керівництві "Голосу" роздумують, як позбавити мандатів внутрішню опозицію

На думку Кіри Рудик, вони мали б залишити партію та стіни парламенту.

Про це вона сказала в інтерв’ю "Суспільному", інформує "Еспресо.Захід".

"На жаль, у залі Верховної Ради ми побачили, що 11 колег проголосували "за" (закон "про деолігархізацію", – ред.). Ми прекрасно розуміємо, з чим пов’язане таке голосування. Це гроші на округи, які виділила коаліція для львівських депутатів пані Піпи та Васильченко", – сказала Рудик.

При цьому вона зауважила, що "Голос" пів року висловлювався проти закону про "деолігархізацію", та постійно заявляв, що перебуває в опозиції до чинної влади.

"А те, що ми бачимо зараз, – це колеги продалися Офісу президента… Ми прекрасно розуміємо, що цей закон популістський, цей закон не призведе до жодних результатів, і він створений тільки для того, щоб монополізувати ще більше владу в руках президента та його оточення", — переконана лідерка політсили.

Натомість, зазначила Кіра Рудик, ще навесні "Голос" запропонував свій "антиолігархічний" пакет, який "повторює здобутки інших країн, зокрема Швейцарії, Польщі, США". За словами політикині, зараз в партії розглядають кілька можливостей щодо "цивілізованого розлучення" з депутатами з об'єднання "Справедливість", які голосували за закон про олігархів. Вона зауважила, що депутати підписували зобов’язання щодо того, що в разі виходу з партії вони складуть депутатські мандати. Однак у випадку виходу з фракції це зобов’язання не поширюється.

"Саме можливість юридично змусити їх виконати це завдання (скласти мандати. – Ред.). Це те, що зараз розглядає наш юридичний відділ", — сказала Рудик.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.