Троє львів'ян вибороли "золото" на чемпіонаті Європи з армрестлінгу

Львівські армреслери вибороли 5 медалей, три з яких найвищого ґатунку.

У Литві 26 жовтня стартував чемпіонат Європи з армрестлінгу. Україну на змаганнях представляють понад пів сотні спортсменів, з яких п‘ятеро зі Львівщини. Про це інформує управління молоді та спорту Львівської ОДА, передає "Еспресо.Захід".

Найкращих визначають як серед юнаків, так і серед юніорів, молоді та дорослих.

У перший ж день чемпіонату львівські армреслери вибороли 5 медалей, три з яких найвищого ґатунку. Вони змагалися на ліву руку.

У ваговій категорії 60 кг серед юнаків до 15 років чемпіоном Європи став Олександр Гачек. Святослав Габрилей виборов "золото" серед юніорів до 18 років у ваговій категорії 65 кг. Також "золото" отримав Тарас Серафин серед молоді до 21 року у ваговій категорії понад 90 кг.

Крім того, віцечемпіоном серед молоді став Богдан Фабрика, який змагається у категорії 75 кг. А "бронзу" у ваговій категорії 85 кг серед молоді виборов Микола Сингалевич.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку