Тернополянин виборов третє золото на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США

Третю золоту медаль тернопільський паралімпієць Тарас Радь здобув на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону у США за перемогу у біатлонній гонці переслідування

Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Змагання проходить у місті Мідвей, Юта, США. Тернополянин здобув перемогу у класі LW 10-12 (сидячи). Загалом, це вже п’ята медаль Тараса на цих змаганнях. Зокрема, спортсмен завоював "золото" у біатлоні спринт на дистанції 7,5 км, золото у біатлоні в індивідуальній гонці на дистанції 12,5 км, а також у його здобутку бронзова нагорода у лижних перегонах в індивідуальній гонці вільним стилем на дистанції 5 км та "срібло" у лижних перегонах спринт класичним стилем.

Тарас Радь, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону, вихованець ДЮСШІ "Інваспорт", студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренер спортсмена – заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Варто додати, що участь у цих змаганнях беруть спортсмени з 18-ти країн світу, честь України захищають 12 паралімпійців. Отож, у п’ятий день турніру, 7 березня, в біатлоні у гонці переслідування українські паралімпійці вибороли 7 високих нагород - 4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.