Сукня, яка дає свободу

Чому для того, щоб бути вільною, інколи треба прикрити зайве

А цю історію я не планувала писати. Спеціально. Вона народилася сама, літня і тепла, неочікувана для мене самої. Доки мовчав форум з наступним гостем для ми #На_Каву_з_Іншим_Богом, до мене у гості потрапила давня знайома. Таня була проїздом у Львові і вона залюбки провідала мене у моєму казковому передмісті. Я знала від спільних друзів про триб буття Тані, що вона перейшла в іслам, вийшла заміж і веде щасливий спосіб життя, зрідка потішаючи рідних і знайомих світлинами з мандрів і вітаннями з особистими святами. Але коли Таня побувала у мене на каві, то дізналася дещо більше…

Знаєте, я була морально готова запросити Таню до себе. І все вдалося - і домашні солодощі в той день мені вдалися, і карти склалися, гостя легко добралася, і розмова про спільних знайомих потекла легко і невимушено, і коли дійшло до головного - як Таня наважилася утвердитися в ісламі, то було так само легко. Річ у тім, що Таня - донька араба зі східної країни, її тато - мусульманин. Тривалий час, ще у студентські часи, Таня шукала себе, мешкала у кожного з батьків і приміряла на себе їх систему координат. Батьки у неї чудові - вони завжди давали їй свободу вибирати і вміли так просто любити свою доньку, що вона виросла у них неймовірно світлою дівчиною, яку всі завжди любили.

Тут має бути моє зізнання. Сказати по правді, у мене відібрало дар мови. Таня має рацію. Я не потребую бути приманкою для чоловіків і не хочу так себе почувати.

Проєкт реалізовано у рамках Програми "ДІАЛОГ" ГО "Центр "ЛІБЕРТАС"

Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.