Спортсменки зі Львівщини здобули низку медалей на чемпіонаті Європи з жіночої боротьби

У Польщі відбувався чемпіонат Європи з трьох видів боротьби, на якому спортсменки зі Львівщини, будучи у складі збірних трьох країн, вибороли низку медалей.

Про це інформує Відділення НОК України у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

На змаганнях розіграли медалі у 10-х вагових категоріях. В них взяла участь і збірна України, яка під керівництвом львів'янина Андрія Стадніка, здобула 6 медалей, зокрема дві золоті, срібну і три бронзові.

До складу збірної України увійшли дві львів'янки. Вони обидві взяли участь у "бронзовому фіналі". Христина-Зоряна Демко (до 55 кг) стала його бронзовою призеркою. Ця перемога стала найбільшою у її кар'єрі. Водночас Оксана Лівач (до 50 кг) в цьому змаганні програла і зайняла 5-те місце.

На польському чемпіонаті Європи золоту медаль у ваговій категорії до 50 кг виграла уродженка Пісочного (Стрийський район), Марія Стаднік. Дівчина вже багато років виступає за збірну Азербайджану.  А віцечемпіонкою Європи в складі збірної Польщі стала уродженка Соснівки (Червоноградський район), Ангеліна Лисак (до 57 кг).

Також п’яте місце на змаганнях посіли: студентка Львівського фахового коледжу спорту Марія Винник (до 53 кг), яка ще торік виступала за Львівщину, а нині представляє рідну Чернівецьку область; уродженка Львова Ірина Нетреба (до 65 кг), яка виступає під прапором Азербайджану.

В загальнокомандному заліку синьо-жовті посіли друге місце, поступившись тільки збірній РФ - 7 медалей (по дві золоті і бронзові, три срібні).

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.