У Львові "Рух" зіграв із "Поліссям" матч 18-го туру чемпіонату України

У неділю, 25 лютого, у Львові на стадіоні "Арена" "Рух" зіграв із "Поліссям" матч 18-го туру чемпіонату України. Гра завершилась нічиєю із рахунком 1:1

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Перший тайм команди зіграли з рахунком 1:1. На 12 хвилині матчу полісянин Будківський у падінні головою забив перший гол гри. Проте вже на 31 хвилині Рух наздогнав суперника: Підгурський забив м'яч у ворота із пенальті.

Не обійшлося під час матчу і без низки жовтих карток. У команді Полісся їх отримали Михайліченко, Грицук, Будківський та Лукас Тейлор. Команда Руху обійшлася двома жовтими картками у Пастуха та Підгурського.

Основний склад Руху на гру: Ледвій, Сич, Слюбик, Дідик, Лях, Пастух, Підгурський, Федор, Квасниця, Климчук, Руніч. У процесі Руніча замінили на Плюмана, а Федора – на Таллеса Бренера, згодом Притула замінив Підгурського, і Климчука замінили на Карабіна. А наприкінці матчу замість Теслюк вийшов замість Квасниці.

Основний склад Полісся на гру: Бойко, Тейлор, Чоботенко, Шабанов, Михайліченко, Крушинський, Танковський, Фортюне, Грицук, Макуана, Будківський. Під час матчу Будківського замінили на Таллеса Косту, а Грицука поміняли на Козака, Назаренко вийшов на поле замість Фортюне, а Ндукве – замість Макуана.