Рівненський лучник здобув дві нагороди на чемпіонаті Європи

Спортсмен із Березного, що на Рівненщині, Михайло Усач здобув одразу дві медалі на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука у приміщенні

Про це повідомляє Рівненська обласна військова адміністрація, передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що турнір відбувся у хорватському Вараждині, там змагалися 280 спортсменів із 24 країн. Серед них був також рівненський лучник Михайло Усач.

Спортсмен у складі чоловічої збірної України виборов золоту нагороду в командних турнірах у категорії "класичний лук". А бронзу вдалось завоювати вже в індивідуальних змаганнях в категорії "олімпійський лук". У фіналі він переміг італійця Алессандро Паолі (6:4).

У підсумковому медальному заліку українці посіли другу сходинку із 9-ма медалями, поступившись лише збірній Італії.