Львів'янин Антон Дукач повторив національний рекорд України, посівши 7-ме місце на Кубку світу з санного спорту

Львівський спортсмен Антон Дукач повторив особистий і національний рекорди України на Кубку світу з санного спорту, що відбувався в латвійській Сігулді

Про це повідомляє Sport24, передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що етап в Сігулді – останній у Кубку світу 2023/24.

Антон Дукач успішно провів останній етап змагань.  Він за підсумками двох заїздів посів сьоме місце, яке допомогло йому повторити особистий та національний рекорд. Попереднє досягнення вдалось здобути в рамках попереднього етапу, який також проходив в Латвії.

"В гонці брали участь ще два санкарі з України. Компанію Дукачу в топ-10 склав Андрій Мандзій, який посів дев'яту позицію – вперше два українці потрапили в десятку найсильніших. Не зміг себе проявити Даниїл Марціновський. 19-річний санкар перевернувся та отримав автоматичну дискваліфікацію", – додають у повідомленні.

У підсумку Дукач фінішував на 13 місці у загальному заліку Кубка світу – такий результат є найкращим у кар'єрі уродженця Львівщини.