Львівські фехтувальниці здобули нагороди на міжнародному турнірі у Словаччині

Спортсмени зі Львівщини здобули нагороди на міжнародному турнірі з фехтування, що відбувся у Словаччині

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації, передає "Еспресо.Захід".

У словацькій Братиславі відбувся етап Європейського кадетського циклу з фехтування, який зібрав спортсменів з 32-х країн. Від України виступило, зокрема, і 11 представників Львівщини.

Найкращий результат зуміла показати Анна Максименко. Вона завоювала золото в особистих змаганнях на шпазі. Аліна Дмитрук у цій категорії потрапила до п'ятірки найсильніших. Ще одну золоту медаль Анна виборола в командному турнірі на шпагах разом з львів’янками Поліною Спиридоновою, Аліною Дмитрук і харків’янкою Тамарою Сич.

Також фехтувальник Львівщини Максим Гула потрапив до п’ятірки найсильніших на командних змаганнях на шпазі разом з Максимом Микитенком, Андрієм Скоком та Мироном Дурневичем.

"Анна Максименко вже другий раз в сезоні 2023/24 виборола "золото" Європейського кадетського циклу в особистій першості. У жовтні вона перемогла на подібному етапі в австрійському Клаґенфурті, а у грудні здобула високу нагороду на юніорському рівні, вигравши Кубок світу у німецькому Лаупгаймі. Анна – представниця нової генерації фехтувальниць, які тренуються в обласній ШВСМ та на яких ми покладаємо неабиякі сподівання" – зазначив начальник управління молоді та спорту Роман Хім'як.