Львівська біатлоністка Юлія Городна здобула дебютний титул чемпіонки України в гонці переслідування

Другий день чемпіонату України з біатлону завершився жіночою гонкою переслідування серед жінок. Титул цих змагань виборола 22-річна Юлія Городна зі Львова

Про це пише Суспільне, передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що участь у гонці взяли 13 біатлоністок.

"Юлія Городна вибігала першою і втримала лідерство після двох промахів на вогневих рубежах. Відрив від сестри Олени біатлоністка збільшила з 12.3 секунди в спринті до 25.9 секунди", – йдеться у повідомленні.

Для спортсменки це дебютний зимовий титул чемпіонки України з біатлону. Досі вона ставала найкращою на національному рівні лише в літньому масстарті 2021 року.

Ще одна спортсменка зі Львова Олена Городна втрималася другою та фінішувала на подіумі після четвертого місця в спринті. На стрільбі українка припустилася двох промахів.

• Раніше ми повідомляли, що прикарпатець Євген Марусяк вдруге за тиждень оновив рекорд України зі стрибків з трампліна.