Єдина медаль України: тернополянин став призером юніорського чемпіонату Європи з біатлону

Тернопільський біатлоніст Віталій Мандзин виборов срібну медаль юніорського чемпіонату Європи. Це єдина нагорода України з турніру

Про перемогу повідомляє управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА, передає "Еспресо.Захід".

Віталій Мандзин опинився у трійці лідерів на юніорському чемпіонаті Європи-2024. Змагання відбувалися у польському Якушиці. Вчора, 11 лютого, там пройшов мас-старт-60 у юніорів.

Перемоги в забігові на дистанції 12 кілометрів здобув представник Хорватії Матія Леговіч, срібло спочатку віддали естонцю, але через порушення правил під час гонки його було дискваліфіковано. У підсумку другу сходинку посів тернопільський спортсмен.

Як зазначає 24 Канал, це була перша медаль Мандзина на рівні континентальної першості та особистий рекорд біатлоніста. Крім того, медаль стала єдиною для України на юніорському ЧЄ-2024.