"Рух" за дві хвилини оформив камбек у матчі з "Олександрією"

На гол гостей у першому таймі, господарі відповіли дублем у другому.

"Рух" за два тури до кінця першості розташувався на комфортній дистанції від зону вильоту, інформує "Еспресо.Захід".

Матч був важливим для обох команд. У "Олександрії" ще залишались шанси пробитись у зону єврокубків, а от "Рух" зобов'язаний був здобувати очки, щоби розміститись подалі від зони вильоту. То ж матч почався досить жваво, але обережно.

Спершу удар злету Мисика відбив Паньків. Потім вже Бандура рятував після пострілу Ковальця. Здавалося б гра продовжиться у такому темпі, але на 15 хвилині зусиллями двох гравців "Олександрії" гості порушили спокій і вийшли вперед. Третьяков протягнув м'яч до штрафного львів'ян і віддав передачу на Шастала, який незручно для воротаря пробив з меж штрафного. Бандура відбив м'яч, але першим на добиванні був Третьяков і переправив м'яч у ворота.

"Рух" створив свій гольовий момент лише наприкінці тайму. На 41 хвилині Федорчук з центру поля розрізним пасом вивів Притулу на рандеву з Паньківим. Нападник зумів переграти голкіпера, проте система VAR підтвердила, що він перебував у положенні поза грою.

Після розмови у роздягальні гравці "Руху" вийшли мегавмотивованими, що вилилось у два забиті м'ячі поспіль. Сталося це вже на 52 та 54 хвилині. При чому в обох епізодах провідну роль зіграв Борячук, який поступово стає лідером команди. Спочатку він знайшов у штрафній Бойчука, який прострілив паралельно до воріт, де передачу замкнув Притула. Цього разу гол був зарахований.

А вже через дві хвилини Борячук поборовся за верховий м'яч, після чого він відскочив до Бойчука. Той обіграв оборонців та покотив м'яч у нижній кут – 2:1!

"Олександрія" не мала наміру здаватись. Вже через декілька хвилин після голу, свій момент упустив автор першого м'яча. Третьяков пробив приблизно з 11 метрів, однак влучив у Бандуру.

На 80 хвилині воротам Бандури загрожував Гречишкін. Півзахисник "Олександрії" пробив після сумбуру у штрафному Руху, але воротар забрав м'яч до рук.

"Рух" вистояв і поки комфортно розташувався на 10 сходинці турнірної таблиці, випереджаючи на шість очок "Минай". Чи залишаться вони там тепер залежить від іншої львівської команди: ФК "Львів" прийматиме сьогодні "Маріуполь" у якого на два очки менше, аніж у "Руху".

"Олександрія" ж залишилась на сьомій сходинці, не маючи вже жодних завдань на цей сезон.

"Рух" – "Олександрія": 2 – 1.

Голи: Притула, Бойчук – Третяков

"Рух": Бандура, Гагун, Стаменкович, Білий, Мисик, Карасюк, Бойчук, Федорчук, Кухарук, Климчук, Борячук.

"Олександрія": Паньків, Пашаев, Дубра, Бондаренко, Мірошниченко, Банада, Гречишкин, Ковалець, Вантух, Шастал, Третяков.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.