"Рух" та "Чорноморець" видали авантюрний матч помилок та героїзму

3:4 і одесити везуть зі Львова заслужені три очки.

"Руху" не допоміг навіть потрійний камбек, повідомляє пресслужба клубу, інформує "Еспресо.Захід".

Львів'яни повністю програли перший тайм. Дії гравців "Руху" були бездарними як попереду, так і біля свого штрафного майданчика. Натомість "Чорноморець" нісся вперед захищаючи слабкий захист потужною грою в атаці. Моряки забили двічі. На 30-ій хвилині Паньків парирував удар Авагімяна з близької відстані, але першим на добиванні був Владислав Ванат. А на 39-ій хвилині Авагімяну вдався чудовий удар з-за меж штрафного майданчику – м'яч залетів у дальній кут воріт – 0:2.

"Жовто-чорні" могли скорочувати розрив у рахунку по перерві. Голкіпер одеситів Владислав Кучерук порушив правила проти Білого у власному штрафному майданчику, але Борячук програв свою дуель воротарю з 11-метрової позначки. А вже на 57-ій "жовто-чорні" пропустили втретє – Цитаішвілі влучно пробив здалеку.

Початок другого тайму показав найслабші сторони "Руху", гравці якого постійно не догравали, а до того, що зрідка вдавалось створити відносились без належної відповідальності. Словом, не награли навіть на один м'яч. Та раптом на короткий проміжок часу у них наче з'явилось просвітлення, але не командне, а персональне. Самовідданість їх воротаря, Юрія Паньківа, передалась двом ключовим гравцям.

На 67-ій "рухівці" заробили небезпечний стандарт біля штрафного майданчика "Чорноморця", а Мартинюк сильно пробив у кут воріт - 1:3. Вже через кілька хвилин одеситів після удару Сича врятувала поперечка. А на 70-ій хвилині Федорчуку вдався хороший удар – м'яч залетів у дальній верхній кут воріт Кучерука – 2:3. На 79-ій Валерій оформив дубль і зрівняв рахунок у матчі - 3:3.

Коли, здавалося б, "Руху" вдалося переломити події у матчі львів'яни знову зупинились. У "Чорноморця" знайшлися сили на швидку контратаку, а от у господарів їх не вистачило щоби повернутись, дограти, і відстояти героїчно здобуту нічию. У підсумку, 3:4 – прикра, але заслужена поразка у драматичному матчі.

"Чорноморець" – "Рух" 4:3

Голи: Ванат 30, Авагім'ян 38, Цитаїшвілі 57, Тлумак 83 - Мартинюк 67, Федорчук 71, Федорчук 79.

"Чорноморець": Владислав Кучерук, Крістіан Біловар, Георгій Цитаїшвілі, Артур Авагім'ян (Ілья Путря 78), Євген Ісаєнко (Богдан Білошевський 73), Бека Вачіберадзе (Юрій Тлумак 74), Данило Скорко, Денис Кузик, Валерій Дубко, Владислав Ванат (Владислав Бугай 78), Микола Михайленко (Сергій Кравченко 88)

"Рух": Юрій Паньків, Валерій Федорчук, Ярослав Мартинюк, Мар'ян Мисик, Максим Білий, Фабрісіо Альваренга (Осазе Тафарі Де Розаріо 61), Таллес Бренер, Андрій Борячук (Василь Руніч 61), Олексій Сич, Ростислав Лях (Богдан Бойчук 40), Роман Карасюк

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.