Прикарпатка здобула призове місце у командному заліку на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби

Жіноча команда з України, у складі якої є прикарпатка Ганна Шевчук, посіла друге місце у командному заліку на чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби

Про це повідомляє голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, передає "Еспресо.Захід".

Змагання зі спортивної ходьби проходили у чеському місті Подєбради. Жіноча команда України у складі: Людмили Оляновської, Олени Собчук та Ганни Шевчук на дистанції 20 км здобула срібну нагороду.

Відомо, що Людмила Оляновська фінішувала четвертою. Олена Собчук одразу за нею, Ганна Шевчук була 16, а Софія Криловецька – 41.

"Пишаємося нашими українськими спортсменами. Саме завдяки їхнім спортивним здобуткам на світових змаганнях майорить наш синьо-жовтий прапор. Це вкотре показує, що ми незламний народ і перемагатимемо на усіх фронтах", – додала голова ОВА.