Прикарпатка виборола бронзу на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Прикарпатка Анна Лащевська виборола бронзову медаль на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Про це повідомляє голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук, передає "Еспресо.Захід".

У столиці Азербайджану місті Баку завершилися змагання третього етапу Кубка світу з гімнастики. За підсумками турніру збірна України здобула срібні та бронзові нагороди.  У жіночому турнірі на колоді спортсменка з Франківщини Анна Лащевська повторила свій результат у фіналі з виступом на 13.433 бали і здобула бронзову медаль.

"Бронза" нашої 15-річної землячки стала її третьою нагородою цього сезону на рівні Кубка світу після двох медалей у Досі (Катар), включно з "золотом" на брусах", – зазначила голова ОВА.