Прикарпатець став призером чемпіонату Європи з вільної боротьби

Прикарпатець Ігор Никифорук став бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби

Про це повідомляють на сторінці Національного олімпійського комітету України, передає "Еспресо.Захід".

Відомо, що чемпіонат Європи-2023 з вільної боротьби відбувався у Загребі (Хорватія). У турнірі прикарпатець Ігор Никифорук виборов перемогу в представника Польщі Патрика Кшиштофа Оленчина з рахунком 6:1.

"У зустрічі за бронзу наш спортсмен жодних шансів не залишив своєму супернику поляку Патрику Кшиштофу Оленчину (6:1). Бронза, здобута на хорватському килимі, стала другою нагородою першості континенту для 24-річного представника Прикарпаття. 2021 року він мав медаль такого ж ґатунку", – додають у комітеті.

Спортсмен тренується під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка та представляє Івано-Франківську школу вищої спортивної майстерності.