Пенальті, автогол і вилучення: ФК "Львів" везе нічию з Ковалівки

"Синьо-золоті" заробили один заліковий бал у виїзному матчі 7-го туру УПЛ проти ФК "Металіст 1925"

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Сьогодні, 15 жовтня, "Металіст 1925" і "Львів" поділили очки в 7-му турі УПЛ.

Матч, який відбувався в Ковалівці Київської області, був багатим на події. "Металіст 1925" вже на 5-й хвилині отримав право на виконання пенальті, яке чітко реалізував Ярослав Мартинюк. Минуло лише 3 хвилини, як "Львів" результативно відповів – Владислав Бугай заніс м’яч в порожні ворота.

Господарі відмовлялись ділитись заліковими балами – Ростислав Русин прицільно пробив з 18-ти метрів. Однак і у львів’ян не було наміру вдруге поспіль програвати в чемпіонаті. На 65-й хвилині Микита Безуглий зрізав м’яч у власні ворота, поцупивши перевагу у харків’ян.

Під завісу гри "Металіст 1925" міг втратити й нічию – Ярослав Мартинюк залишив команду в меншості. Утім "Львів" чисельною перевагою не скористався – 2:2.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.