
Збив візок з немовлям на переході, дитина загинула: на Рівненщині судитимуть винуватця ДТП
На Рівненщині мешканцю Вараша загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі за скоєння ДТП, у якій загинув місячний хлопчик
Про це повідомила поліція Рівненської області, інформує Еспресо.Захід.
На Рівненщині до суду скерували матеріали кримінального провадження стосовно 49-річного мешканця Вараша, який скоїв ДТП, у якій загинуло немовля. Наразі чоловік перебуває в слідчому ізоляторі. Йому загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
Як розповіли у поліції, смертельна автопригода сталася 21 січня близько 16:40 у місті Вараш на вулиці Парковій. Водій автомобіля "Dacia Logan " не зважив на дорожню обстановку, перевищив швидкість руху та наїхав на дитячий візок, який везла перед собою на нерегульованому пішохідному переході 32-річна варашівка. Від удару місячне немовля випало з візка. І хоча хлопчика відразу госпіталізували до лікарні, врятувати його не вдалося: орієнтовно за годину він помер. А водія затримали та повідомили про підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.
Примітка: згідно зі статтею 62 Конституції України особа вважається невинуватою в скоєнні злочину і не може бути кримінально покарана, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- На Прикарпатті через п'яного мотоцикліста загинула юнка



- Актуальне
- Важливе





