На Дрогобиччині завершили обстеження території, по якій РФ ударила ракетою з касетними боєприпасами 29 червня
На Львівщині завершили технічне обстеження промислового об’єкта, що зазнав ураження під час ракетно-дронової атаки росіян у ніч на 29 червня
Про це повідомляє Дрогобицька районна військова адміністрація.
Як повідомили в ДСНС, тоді ворог застосував модернізовану крилату ракету типу Х-101, начинену касетними боєприпасами. Упродовж шести днів, з 2 по 7 липня, рятувальники обстежували територію підприємства на наявність вибухонебезпечних предметів.
До робіт були залучені фахівці 2-го Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Львівській області, а також підрозділи з Луцька та Івано-Франківська.
Обстеження завершено — вибухонебезпечних предметів не виявлено.
У ДСНС подякували всім службам за злагоджену та оперативну роботу.
Нагадаємо, 1 липня стало відомо, що у Дрогобичі на Львівщині на місці ракетно-дронового удару виявили касетні боєприпаси. "Еспресо.Захід" детальніше розповів про це.
РФ атакувала Львівщину 29 червня
У ніч проти 29 червня ворог атакував Львівську область бойовими безпілотниками та крилатими ракетами. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
"За попередньою інформацією (станом на 05:15 ранку), обійшлося без жертв і постраждалих. Дякую за це нашій протиповітряній обороні. Окупанти били по критичній інфраструктурі нашої області. На місці працюють всі профільні служби", – написав він.
Мер Львова Андрій Садовий о шостій ранку додав, що в місті ворог також намагався бити по критичній інфраструктурі.
"Попри складність цієї нічної комбінованої атаки, у Львові не постраждала жодна людина й жодна цивільна будівля. Дякуємо силам ППО за захист", – зазначив він.
Повітряну тривогу у Львівській області оголосили о 01:16 неділі, 29 червня. Тривала вона до п'ятої години ранку. Перші вибухи у Львові пролунали близько другої години ночі, а відтак у місті й області було чути низку вибухів. О 01:55 в ОВА попереджали про роботу ППО на Львівщині - область була під атакою безпілотників. А о пів на п'яту ранку Повітряні сили попередили про ракети, які тримали курс на Львівську область.
- Актуальне
- Важливе