У Львові на хабарі затримали працівника управління історичного середовища

У вівторок, 19 березня, правоохоронці затримали працівника міського управління охорони історичного середовища. Його підозрюють в отриманні хабаря

Про це поінформували у Львівській міській раді, передає "Еспресо.Захід".

"Сьогодні, 19 березня, правоохоронні органи затримали працівника міського управління охорони історичного середовища за підозрою в отриманні неправомірної вигоди", - повідомила керівниця управління Тетяна Балукова.

При цьому у ЛМР зазначили, що максимально сприятимуть в розслідуванні і подякували фахівцям управління СБУ у Львівській області за роботу.

Наразі прізвища затриманого посадовця не розголошують, однак з власних джерел "Еспресо.Захід" стало відомо, що йдеться про Олега Хандина. Він є начальником відділу охорони і використання обʼєктів культурної спадщини Львівської міськради. 

СБУ затримала працівника управління під час отримання хабаря

Згодом, 20 березня, в СБУ повідомили, що чиновник вимагав хабарі за "погодження" документації у містобудівній сфері.

"Корумпований чиновник, супереч законодавству, гарантував "сприяння" в оформленні документації щодо реконструкції об’єктів нерухомості в межах історичного ареалу Львова. Свої послуги фігурант оцінив у 2 000 доларів США", – йдеться у дописі. 

За надані кошти він обіцяв вплинути на своїх колег із Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА.

Співробітники СБУ затримали його під час одержання частини хабаря - 1250 доларів.

Фото: Управління СБ України у Львівській області

Правоохоронці також провели обшуки в службових приміщеннях управління Львівської міськради та за місцем проживання чоловіка, в ході яких було виявлено та вилучено документацію, що підтверджує ведення протиправної діяльності.

Чиновнику-хабарнику вже повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

Триває слідство для з’ясування усіх обставин та встановлення й інших учасників вказаної протиправної схеми. Чновнику невдовзі оберуть запобіжний захід.

Застереження: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.