У Львові 9 грудня попрощаються із захисниками Іллею Липницьким, Іваном Ничкою та Володимиром Лабою
Мешканців та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань
Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.
Чин похорону воїнів розпочнеться об 10:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, близько 10:30 год, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Іллю Липницького та Івана Ничку поховають на Личаківському кладовищі.
Володимира Лабу поховають на Голосківському кладовищі.
Біографічні довідки захисників
Ілля Липницький (12.06.1975-18.11.2024) Львів’янин. Навчався у Ліцеї №45 Львівської міської ради. Здобув професію закрійника верхнього одягу у колишньому Державному професійно-технічному училищі №4. Після завершення навчання проходив строкову військову службу на Житомирщині. Спершу працював за спеціальністю, згодом започаткував власну школу з навчання гри на барабанах. Засновник гурту “Rareform”. Жив своєю справою. Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Із перших місяців повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від загарбників до складу 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Боровся із окупантами на Харківщині та Луганщині, за героїзм під час виконання бойових завдань був нагороджений численними відзнаками. У Іллі Липницького залишилися батьки, сестра, племінниці та цивільна дружина.
Іван Ничка (09.07.1991-04.12.2024) Уродженець села Великі Глібовичі. Навчався у Великоглібовицькому ліцеї імені Юліана Головінського. Здобув освіту за спеціальністю «зварювальник» у Перемишлянському професійному ліцеї. Переїхавши до Львова, працював у будівельній сфері. Проходив строкову службу у лавах зенітно-ракетних військ. Учасник подій під час Революції Гідності. Впродовж останнього періоду працював у Львівському комунальному підприємстві «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс». Був надзвичайно «доброю, сердечною, доброзичливою та щедрою людиною, нікому не відмовляв у допомозі». Із початком повномасштабного вторгнення рф вступив до лав Збройних Сил України. Боровся із окупантами на східному напрямку у складі 115-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. У Івана Нички залишилися бабуся, мама, дружина, двоє синів та сестра з родиною.
Володимир Лаба (20.08.1993-30.11.2024) Львів'янин. Навчався у Ліцеї №93 Львівської міської ради. Здобув професію механіка у Відокремленому структурному підрозділі «Автомобільно-дорожній фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Працював охоронцем на Приватному підприємстві «Західний Буг». Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання із оборони суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини на східному напрямку у лавах 5-ї окремої штурмової Київської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. У Володимира Лаби залишилася мама.
- Актуальне
- Важливе