
Крав телефони, поки діти тренувалися: у Львові чоловіка підозрюють у крадіжці в юних футболістів
У Львові поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у крадіжці телефонів у дітей-футболістів. Доки вихованці спортивної школи тренувалися, він проник у роздягальню та викрав речі. Тепер йому загрожує покарання до восьми років позбавлення волі
Про це повідомили у Поліції Львівської області.
"Встановлено, що 37-річний львів’янин, раніше засуджений за замах на крадіжку, викрав зі спортивного закладу вісім смартфонів. Після тренування діти виявили відсутність речей, їх батьки звернулись в поліцію, – йдеться у повідомленні. – Вивчивши записи камер відеоспостереження системи "Безпечна Львівщина", поліцейські оперативно встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального кодексу України".
Викрадені телефони та інші речові докази у чоловіка вилучені. Слідчі повідомили зловмиснику про підозру. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років. Досудове розслідування триває.
- На Закарпатті пасажир обікрав водія автобуса
- На Буковині судитимуть чоловіка, який викрав гроші, призначені на лікування важкохворої дитини
- Актуальне
- Важливе




