Діти зі шкіл та гуртків Львова проголосують за педагогів, які отримуватимуть 15 тис. грн доплати
Львів проведе програму "Педагоги, які надихають", вона стартує у суботу, 28 лютого. За результатами виберуть 1100 вчителів, які впродовж року отримуватимуть надбавку 15 тис. грн
Про це повідомила Львівська міська рада.
У разі виграшу, впродовж року педагоги отримуватимуть надбавку до своєї зарплати. Участь можуть взяти вчителі у школах, вихователі гуртків та викладачі мистецьких і музичних шкіл у Львівській МТГ. Перший етап відбору триватиме добу, з 9:00 28 лютого до 9:00 1 березня. Учні можуть проголосувати на платформі НІТ через свій кабінет або кабінет батьків, якщо йдеться про представників початкової школи. Вихованці позашкільних гуртків, мистецьких чи музичних закладів віддаватимуть голос за педагога через Google Forms.
Другий етап передбачає професійне тестування, за результатами обох рівнів визначать 1100 переможців. Програму проводять уже вдруге, і планують, що вона триватиме до 2030 року. Олеся Мандзюк, начальниця міського управління розвитку освіти, зазначає про введені зміни з першого проведення конкурсу: "Перш за все, відтепер участь у програмі — абсолютно добровільна, анкети для учнів скорочені, час для можливості проголосувати збільшено з 12 годин до 24, а інформацію про педагогів попередньо погоджують самі учасники та адміністрації закладів".
Посадовиця зауважила, що механізм підрахунку результатів удосконалили. Як саме – наразі не зазначають.
- Минулоріч, у Львові визначили 1100 вчителів за програмою "Педагоги, які надихають" і підбили підсумки. У конкурсі взяли участь 56 тис. освітян.
- Актуальне
- Важливе