В Івано-Франківську бюджетним коштом надрукували календар з 31-денним лютим. Як виправлятимуть помилку
В Івано-Франківську надрукували календарі "Івано-Франківськ – надійний тил" з технічною помилкою. За друкарською помилкою, цьогоріч лютий настав на кілька днів раніше і має 31 день замість 28. Цей брак виявили під час приймання першого тиражу товару, що налічував 100 штук
Про це повідомили у департаменті інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради, передає "Еспресо.Захід".
"Під час виробництва календарів постачальником була допущена технічна помилка. Цей брак виявили під час приймання першого тиражу товару, після чого продукцію негайно повернули виконавцю для виправлення. Перший тираж налічував всього 100 штук, що є менше 10% замовленого товару", – йдеться у роз’ясненні.
У мерії наголосили, що заміна та передрук накладу здійснювалися виключно за рахунок постачальника. Додаткові бюджетні кошти на виправлення помилки не залучалися.
Як обміняти календар з браком
"Наразі якісну продукцію вже отримано. Якщо ви стали власником календаря з друкарським браком, ви можете обміняти його на новий", – йдеться у дописі.
Обмін здійснюється за адресою: вул. Грушевського, 21 (Івано-Франківська міська рада) 4 поверх, кабінет 410.
Лютий має 31 день: у Франківську помітили календарі з помилкою
В Івано-Франківську за кошти місцевого бюджету виготовили настінні календарі "Івано-Франківськ – надійний тил", на що витратили майже 200 тисяч гривень. У календарях виявили помилку: у лютому зазначено 31 день замість 28.
Фото календаря з помилкою оприлюднив іванофранківець Станіслав Поплавський.

фото: скріншот допису
Як пише Інформатор, рішення про виділення коштів на дизайн та виготовлення календаря ухвалив виконавчий комітет міської ради 17 жовтня 2025 року. Згідно з ним, з міського бюджету на календарі спрямували 198 тисяч гривень.
21 жовтня 2025 року департамент інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста оприлюднив на Prozorro закупівлю на видання календарів. Загальна вартість закупівлі становила 98 908 гривень, а кількість календарів – 632 штуки.
Угоду на виконання робіт департамент уклав із ФОП Савин Оксаною Іванівною. Основний вид діяльності підприємниці – друкування іншої продукції. ФОП зареєстрований 1 рік і 5 місяців.
Крім того, департамент уклав із тим же ФОП договір на друкарські послуги календарів. Вартість цієї закупівлі становив 99 000 гривень.
Читайте також: Шахраї виманюють гроші використовуючи імена голів ОВА Козицького та Коваля
- Актуальне
- Важливе