
Учителька з Франківська Леся Павлюк увійшла до журі Освіторія.Медіа award 2025
Учителька з Франківська, переможниця Global Teacher Prize Ukraine 2024 Леся Павлюк стала членом журі Освіторія.Медіа award 2025, яка відзначає найкращі освітні ініціативи в Україні під час війни
Про це інформує Освіторія.Медіа, передає "Еспресо.Захід".
До журі вже другої Освіторія.Медіа award 2025 увійшли лідери думок освітнього та державного секторів.
Цьогоріч ними стали:
- Зоя Литвин, голова Освіторії та засновниця Новопечерської школи, керівниця Центру глобальних урядових технологій;
- Тетяна Вакуленко, очільниця Українського центру оцінювання якості освіти;
- Леся Павлюк, переможниця Global Teacher Prize Ukraine 2024;
- Дмитро Завгородній, заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
- Ян Стародубець, один з найкращих студентів світу за версією Global Student Prize 2023.
Про Освіторія.Медіа award
Освіторія.Медіа award – це відзнака за видатний внесок у розвиток та підтримку освіти під час широкомасштабної війни. Вона була створена у 2024 році. Цьогоріч уже вдруге Освіторія.Медіа обере та відзначить освітні ініціативи, які роблять суттєвий внесок у розвиток освіти під час повномасштабної війни. І тепер номінувати якісну ініціативу зможе кожен охочий.
Освіторія.Медіа award 2025 має п’ять номінацій:
- edTech прорив,
- Освіта задля добробуту,
- Ідентичність+,
- Build back better,
- Спеціальна відзнака за освітню життєстійкість.
Усі номіновані ініціативи не є проєктами громадської спілки "Освіторія", не є комерційними або мають безоплатну версію. Також цьогоріч на нагороду можуть претендувати ініціативи, спрямовані на розвиток дошкільної освіти.
"Вчителі майбутнього – 2025"
Номінування учасників триватиме до 30 квітня за посиланням. Після закриття прийому заявок кандидати в кожній категорії пройдуть технічний та внутрішній відбір командою експертів Освіторії. Переможця з короткого списку номінантів обере експертне журі. Крім того, всі охочі можуть проголосувати за вподобаний проєкт у межах номінації "Вибір читачів". Проєкти-переможці Освіторія.Медіа award 2025 будуть відомі в другій половині червня. Урочисте нагородження відбудеться на наймасштабнішому освітньому фестивалі "Вчителі майбутнього – 2025" у Львові 19–20 червня.
Читайте також: Учителька Леся Павлюк привезла до Франківська прапор міста з підписами 50 кращих педагогів світу
- У жовтні минулого року Леся Павлюк з Івано-Франківська стала кращою вчителькою України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2024. Також вона перемогла і в номінації "Вибір українців".
- У січні цього року вчителька початкових класів ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради Леся Павлюк увійшла до п’ятдесяти найкращих вчителів світу Global Teacher Prize 2024.
- Актуальне
- Важливе





