Вилучили 25 тонн сировини: буковинець організував підпільний цех з виготовлення ферментованого тютюну
На Буковині власник фермерського господарства облаштував нелегальні цехи з повної обробки та ферментації тютюну, який потім збували по всій країні
Про це повідомило ТУ БЕБ у Чернівецькій області, інформує Еспресо.Захід.
На Буковині детективи Бюро економічної безпеки України викрили місцевого мешканця, який організував незаконне вирощування, обробку та збут ферментованого тютюну. Властиво, власник фермерського господарства облаштував цехи з обладнанням для очищення, сортування та пресування листя, а на подвір’ї – контейнерні сушарні. Тут відбувалася повна обробка та ферментація сировини, яку потім фасували і збували по всій країні.
Як розповіли у БЕБ, під час шести обшуків вилучили 25 тонн тютюнової сировини, 12 контейнерів для сушіння та обладнання орієнтовною вартістю 30 млн грн, а також гроші, телефони й чорнові записи. Досудове розслідування триває за ст. 201-4 та ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. Оперативний супровід здійснюють співробітники оперативно-розшукового підрозділу Державна прикордонна служба України. Процесуальне керівництво – прокурори Чернівецької обласної прокуратури.
- На кордоні з Польщею у ваговозі службовий пес знайшов 250 нестандартних пачок Marlboro
- Актуальне
- Важливе